Staň sa súčasťou optotune


Naši inžinieri pracuju s rôznymi technológiami, od desktopových aplikácií až po riešenia, ktoré sú schopné spracovať big data v takmer reálnom čase. Od poskytovania deskriptívnych analýz až k machine learning-u a preskripcií. Preto v budúcich členoch tímu okrem technickej odbornosti hľadáme najmä schopnosť učiť sa novým veciam a prispôsobiť sa rýchlo meniacim trendom.

Software engineer

Process engineer

Electronics engineer


PRE

KARIÉRNY ROZVOJ

Optotune – to sú neustále nové výzvy. Čelíme nekonvenčným projektom, experimentujeme, prototypujeme. Rastieme profesne aj osobnostne. Nedá sa ustrnúť a skĺznuť do rutiny.
Príležitosti na rozvoj svojich schopností sú aj vďaka kooperácii so švajčiarskym tímom, kedy spoznávame Headquarters v Züruchu aj osobne.


PRE

študentov

  • Uvažuješ o stáži alebo riešiš tému diplomovej práce?
  • Si doma v SF, FW alebo elektronike?
  • Chceš pretaviť teoretické vedomosti do bussines case?
  • Prvá a druhá derivácia a iné matematické vychytávky sú pre Teba hračkou?


PRE

FIREMNú KULTÚRu

V našom malom research and developmet tíme sa nikto nemá šancu nudiť.  Nové projekty, technologické vychytávky, práca v priereze niekoľkých odvetví.
Nie sme suchári, máme svoj interný humor a po práci radi zájdeme na pivo. Samozrejme nie je to povinné. Kto si radšej vychutnáva historické uličky starobylej Trnavy alebo relaxuje v parku na lavičke, Trnava mu toto všetko ponúka. Navyše žiadne mega zápchy, jednoducho v Trnave je všetko blízko.

PRIEBEH VýBEROVéHO KONANIA

Naši inžinieri pracujú s najrôznejšími technológiami. Od desktopových aplikácií cez riešenia schopné spracovať tera-byte-y údajov v reálnom čase, naprieč  poskytovaniu deskriptívnych analýz až po machine learning a preskripcie. Ak sa chceš stať našim novým kolegom musíš splniť nasledujúce body a potom 3 úlohy.

  • Technická odbornosť na vysokej úrovni

  • Chuť a schopnosť učiť sa nové veci

  • Sledovať a využívať rýchlo sa meniace trendy

Prvé kolo pracovného pohovoru bude zamerané na spoznanie kandidáta. Zistíme, ako sa vieš postaviť k veľkým výzvam, povieš nám viac o tvojich záujmoch. V druhé kole nám ukážeš tvoje programátorské skills. Pripravíme pre teba úlohu napr. Java webservice alebo nejakú C# desktop appku, pričom z časti spoznáš náš tech-stack a typ úloh, s akým sa stretávame denne. V treťom kroku nasleduje vybranie si nick-name a pridanie sa k tímu!

Close Menu