- O NÁS -

Spoločnosť Optotune vyvíja a vyrába priemyselne tvarované aktívne optické komponenty a softvérové aplikácie pre ich použitie, ktoré umožňujú zákazníkom na celom svete napredovať. V roku 2008 sme začali s našou základnou technológiou zaostrovacích objektívov, ktoré boli inšpirované princípom fungovania ľudského oka. Vďaka nášmu chápaniu optiky, mechaniky a vášni pre technológiu je Optotune vaším ideálnym partnerom, pokiaľ ide o riešenie problémov, pri ktorých konvenčná optika zlyhá.

02

krajiny

145

zamestnancov

27

partnerov

100%

úspech

Optotune je švajčiarska spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába najnovšie generácie nastaviteľných optických elementov pre priemysel aj spotrebiteľský market. Vznikla v roku 2008 ako spin-off univerzity ETH v Zürichu. Ďalším kľúčovým mestom spoločnosti sa stala Trnava, kde spoločnosť umiestnila svoju investíciu do vývoja a výroby opto-elektronických komponentov. 

V súčasnosti má Optotune Slovakia viac ako 60 zamestnancov. Viac ako 15 členný tím inžinierov, špecialistov na SW, FW riešenia, elektroniku a ďalších pár desiatok ľudí vo výrobe

Inovatívnosť a vysokokvalitné výrobky v oblasti opto-elektronických komponentov sú už od roku 2008 hlavným cieľom sofistikovanej práce zamestnancov spoločnosti, o čom svedčí i dlhodobá spolupráca s obchodnými partnermi v 27 krajinách sveta.

Naše projekty nachádzajú uplatnenie u svetových značiek, pracujeme s Fortune 100 firmami, a preto riešenia, ktoré poskytujeme musia spĺňať veľmi náročné štandardy. 

Naše dni sprevádzajú nové príležitosti a výzvy. Napredujeme, rastieme a radi privítame nových spolupracovníkov, ktorí chcú rásť spolu s nami.

Close Menu